Bluzy kucharskie

Nie habit czyni mnicha. Tak, to oczywiście prawda, ale tak jak trudno wyobrazić sobie mnicha bez habitu, tak też nie ma kucharza bez charakterystycznego stroju.

Bluzy kucharskie przede wszystkim pełnią funkcje użytkowe. Chronią pracownika, ale równocześnie zabezpieczają przygotowywane przez niego potrawy przed kontaktem z niepożądanymi czynnikami.

Jakie zatem powinny być bluzy kucharskie? Co sprawia, że spełniają wymagane normy, a jednocześnie są noszone z przyjemnością? Kluczową kwestią jest dobór materiału, z którego zostały uszyte. Musi on spełniać wysokie normy higieny i bezpieczeństwa. Od strony praktycznej gwarantuje to utrzymanie odzieży w czystości. Równie ważne są cechy praktyczne, takie jak rozmieszczenie ewentualnych kieszonek oraz krój zapewniający wygodę i swobodę ruchów.

Nasza firma oferuje bluzy kucharskie spełniające wszystkie powyższe wymagania. Ponadto nie zapominamy o estetyce, przecież to, co praktyczne powinno też być ładne. Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo i higienę pracy, ale także zadowolenie użytkowników.

Czym wyróżnia się dobra odzież kucharska?

Wysokiej jakości bluzy kucharskie damskie oraz męskie muszą wyróżniać się nie tylko użytecznością, ale również estetycznym wykonaniem. Materiał wykonania powinien być łatwy do czyszczenia oraz odporny na plamy. Najlepiej sprawdzi się wytrzymała i gruba bawełna w połączeniu z tkaniną syntetyczną, bowiem nie traci swoich właściwości pod wpływem wysokich temperatur. Oprócz tego zapewnia dobrą przewiewność, dzięki czemu użytkownik może przez cały czas czuć się świeżo.

 

Bluza kucharska powinna również zapewniać pełną swobodę ruchów, co przełoży się na wygodne użytkowanie. Zapewniamy szeroki wybór rozmiarów, od XS aż do 3XL, co pozwala na łatwe dopasowanie do sylwetki. Oferowane przez nas ubrania skutecznie chronią przed poplamieniem osobistej odzieży, a także przed poparzeniami oraz innymi zagrożeniami, z którymi wiąże się praca w kuchni. Duże znaczenie ma też wyposażenie w liczne kieszenie, które umożliwiają komfortowe przechowywanie drobnych akcesoriów oraz przyborów kuchennych. Dwustronne zapięcie ułatwia zakładanie i zdejmowanie.

Jakie bluzy kucharskie można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie dostępne są bluzy kucharskie męskie oraz damskie w różnych wersjach kolorystycznych. Oferujemy ubrania z krótkim i długim rękawem. Wysokiej jakości bawełna posiada niegniotące wykończenie. Część bluz ma kieszenie na rękawach, zaś inne na piersi. W ofercie znajduje się odzież kucharska męska przystosowana do pracy w systemie HACCP. Oznacza to, że może być bezpiecznie używana w przemyśle spożywczym.

 

Ubrania są przystosowane do prania przemysłowego, nawet w temperaturze do 95 stopni Celsjusza. Bluzy wyposażone w dwustronne zapięcie sprawdzą się zarówno jako odzież kucharska damska, jak i męska. Tkaniny, z których zostały wykonane ubrania są specjalnie barwione, dzięki czemu zachowują swój pierwotny kolor nawet pomimo wielu prań. W ofercie dostępne są też stylowe kamizelki kelnerskie z ozdobnymi zaszewkami na plecach i klatce piersiowej. Mogą być z powodzeniem używane nie tylko w przemyśle spożywczym, ale również w służbie zdrowia i lecznictwie.

 
Sortuj według:
AS20 - T-shirt antyelektrostatyczny ESD - 3 kolory - S-5XL
Wysyłka w 3 - 5 dni

66,22 zł netto

81,45 zł z VAT

C734 - Bluza szefa kuchni Kent - 2 kolory - XS-4XL
Towar dostępny

62,84 zł netto

77,29 zł z VAT

C833 - Bluza Szefa kuchni Suffolk - 3 kolory - XS-3XL
Towar dostępny

67,57 zł netto

83,11 zł z VAT

Bluza szefa kuchni - S-2XL.
Wysyłka do 14 dni

72,45 zł netto

89,11 zł z VAT

LILY - damska koszulka z krótkim rękawem - 40 - 60.
Wysyłka do 14 dni

43,93 zł netto

54,03 zł z VAT

Ilość stron: 2