Bluzy robocze ochronne

Nie od dziś wiadomo, że dobre ubranie robocze musi spełniać kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim musi być ono odporne na uszkodzenia i różnego rodzaju zarysowania, dobrze chronić pracownika przed negatywnymi czynnikami, a także być komfortowe w noszeniu i łatwe w utrzymaniu czystości. Odzież robocza, którą znajdą Państwo w naszym sklepie spełnia te wszystkie kryteria. Oferujemy Państwu wysokiej jakości odzież dla pracowników, którą mogą Państwo zakupić zarówno stacjonarnie, jak i online. Najlepsze ceny odzieży roboczej w Krakowie zdecydowanie znajdą Państwo właśnie w naszym sklepie. Oferujemy Państwu bluzy ochronne, monterskie, kurtki ostrzegawcze, spodnie, fartuchy, a także wiele innych produktów, które są u nas dostępne w różnych wzorach, rozmiarach oraz kolorach, a co za tym idzie bez problemu dopasują Państwo dla swoich pracowników, albo dla siebie idealne ubranie robocze.

Posiadamy zarówno propozycje dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Odzież robocza, którą Państwu proponujemy cechuje się wysoką jakością, która idzie w parze z bardzo atrakcyjnymi cenami. Sztab naszych specjalistów chętnie pomoże Państwu wybrać odpowiedni asortyment z naszego sklepu internetowego. Realizujemy zarówno mniejsze zamówienia, jak i zamówienia na większa ilość odzieży. Serdecznie zachęcamy do kontaktu - gwarantujemy, że oferowana przez nasz sklep internetowy odzież robocza to najlepszy wybór na aktualnym rynku. Nasz asortyment jest stworzony z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Jednym z niezbędnych elementów odzieży roboczej, który doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wymagającymi warunkami pracy w postaci m.in. niższych temperatur, są bluzy robocze. To dzięki wspomnianym produktom możliwe jest zadbanie nie tylko o profesjonalny wygląd swoich pracowników, ale co ważniejsze o ich odpowiedni komfort cieplny.

Bluzy robocze z kapturem

Bluzy robocze w zależności od wybranego rodzaju, modelu oraz materiału, z którego je wykonano, doskonale sprawdzają się m.in. podczas dużych prac budowlanych, prac drogowych lub w trakcie remontu w domu. Tak naprawdę tego typu elementy z zakresu odzieży ochronnej i BHP, można stosować we wszystkich tych miejscach lub sytuacjach, w których pracownicy narażeni są nie tylko na działanie niskich temperatur, ale także na wiele innych negatywnych czynników. Stąd też wykonywane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Oczywiście warto jest pamiętać, że tego typu odzież robocza powinna również zapewniać zarówno komfortowe użytkowanie, jak i łatwość w utrzymaniu czystości. W końcu nie może dojść do sytuacji, w której ubranie podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych krępuje ruchy pracownika.

Bluzy robocze polar

Nasz sklep internetowy BHP od lat dba o to, aby znajdujące się w ofercie bluzy robocze, były produktami o najwyższej jakości. Dlatego też wykorzystywane do ich produkcji materiały są nie tylko wytrzymałe, ale także pozwalają skórze oddychać. Ze względu na ich dużą różnorodność pod względem modeli zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i kobiet, nie powinno być żadnego problemu z dopasowaniem produktu do konkretnych potrzeb. W naszym sklepie mogą Państwo liczyć na takie produkty jak np. bluzy ochronne, w których zastosowano szereg bardzo praktycznych rozwiązań w postaci m.in. kieszeni, w tym także i tej specjalnej na telefon, system wentylacji oraz ściągacze zabezpieczające przed wiatrem.

Kams - odzież ochronna oraz ubrania robocze

Oczywiście w ofercie dostępne są również i inne bardzo ciekawe, przydatne i niezawodne elementy odzieży roboczej, do których to zaliczają się m.in. bluza robocza polar oraz bluza robocza z kapturem. Pierwsze z nich ze względu na rodzaj zastosowanego materiału, zapewniają odpowiedni komfort cieplny. W ten sposób można je użytkować nie tylko podczas pracy, ale także w trakcie np. wędrówek górskich. Z kolei bluzy wyposażone w kaptur, zapewniają dodatkową ochronę przed wiatrem, dzięki czemu również doskonale sprawdzą się podczas codziennego użytkowania.

Warto dodać, że niezależnie od wybranego rodzaju, modelu i fasonu, bluzy robocze występują w wielu rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, co daje jeszcze większe możliwości pod kątem ich dopasowania do kreowanego/budowanego wizerunku firmy. W końcu należy pamiętać, że na tego typu elementach możliwe jest wykonanie nadruku reklamowego, mającego na celu zadbanie o identyfikację firmy bądź zakładu

Sortuj według:
BE-01-002 - BLUZA ROBOCZA - 2 kolory - 48-62.
Towar dostępny

52,41 zł netto

64,47 zł z VAT

LH-EVERTER - bluza odzież ochronna - L, XL.
Chwilowy brak towaru

118,86 zł netto

146,20 zł z VAT

LH-WEINFELD - Kurtka ochronna z materiału SOFTSHELL - M-3XL
Wysyłka w 48h

160,65 zł netto

197,60 zł z VAT

PRO-J - Bluza ochronna - 4 kolory - M-3XL
Towar dostępny

68,38 zł netto

84,11 zł z VAT

UBRANIE ANTYSTATYCZNE PIORUN
Chwilowy brak towaru

161,34 zł netto

198,45 zł z VAT

POLAR-TWIN - Bluza polarowa - 5 kolorów - M-3XL
Towar dostępny

61,95 zł netto

76,20 zł z VAT

UM - Ubranie robocze typu MASTER - 3 kolory - 158x74..78x88÷200x138..142x152
Wysyłka w 48h Taniej -9%

80,49 zł netto

99,00 zł z VAT 109,38

URG-POLAR O - BLUZA POLAROWA, 100% POLIESTER, 300g - M-3XL.
Towar dostępny

23,93 zł netto

29,44 zł z VAT

POLMENKS - Bluza polarowa, męska - 4 kolory - M-3XL
Towar dostępny

42,98 zł netto

52,87 zł z VAT

B310 - Sweter NATO dla ochroniarza - 2 kolory - S-3XL
Towar dostępny

106,08 zł netto

130,48 zł z VAT

POLAR-SHELL - Bluza polarowa - 2 kolory - M-3XL
Towar dostępny

83,66 zł netto

102,90 zł z VAT

YES-J - bluza ochronna 262 g/m² - 2 klolory - M-3XL.
Towar dostępny

39,40 zł netto

48,46 zł z VAT

LH-LADYFLY - Bluza polarowa, damska - 4 kolory - S-3XL
Towar dostępny

117,80 zł netto

144,90 zł z VAT

COLORADO - Bluza polarowa COLORADO, dziana - 4 kolory - M-3XL
Wysyłka w 48h

128,04 zł netto

157,49 zł z VAT

BEAVER - bluza z poliestru, Softshell 96% poliester, 4% elastan 4 kolory - S-3XL. BEAVER - bluza z poliestru, Softshell 96% poliester, 4% elastan 4 kolory - S-3XL. WYPRZEDAŻ
przechowalnia
POLLADYDS - Bluza polarowa, damska - 4 kolory - S-3XL
Towar dostępny

58,78 zł netto

72,30 zł z VAT

VHONEY-M - kamizelka ochronna - 14 kolorów - S-3XL
Towar dostępny

55,93 zł netto

68,80 zł z VAT

ALMA - bluza polarowa 3 kolory - S-3XL. ALMA - bluza polarowa 3 kolory - S-3XL. WYPRZEDAŻ
przechowalnia
ALMA - bluza polarowa 3 kolory - S-3XL.
Towar dostępny

76,33 zł netto

93,88 zł z VAT

Ilość stron: 9