Czapka kucharska - furażerka, z papieru, czapka szefa kuchni

Praca w gastronomii wymaga nie tylko umiejętności. Równie ważna w pracy jest czystość i higieniczność. Z tego powodu powstała seria odzieży dostosowanej specjalnie do potrzeb gastronomicznych. Stosowanie jej na co dzień pomaga nie tylko ochronić swoją odzież przed zabrudzeniem, ale stanowi również ochronę żywności. Jednym z podstawowych elementów takiej odzieży są czapki kucharskie.

Z kształtem oraz wielkością jaką posiadała czapka kucharza jest związanych wiele historii i legend. Obecnie czapka nie jest już odzwierciedleniem doświadczenia lub umiejętności kucharza. Z tego powodu wybór odpowiedniego modelu jest podyktowany wyłącznie praktycznością lub estetyką lokalu. Czapka kucharska znajduje zastosowanie w restauracjach, firmach cateringowych, piekarniach, cukierniach i najróżniejszych zakładach.

Podstawowym zadaniem, jakie ma spełniać czapka szefa kuchni jest zabezpieczenie włosów. Dzięki temu nie ma możliwości, żeby w żywności znalazł się jakikolwiek włos. Oferta naszego sklepu internetowego jest dostosowana do potrzeb różnych lokali. Z tego powodu w naszej ofercie znalazła się zarówno jednorazowa czapka kucharza z papieru, jak i furażerka kucharska oraz wiele innych modeli. Są dostępne również czepki oraz ochronnik na brodę.

Standardowe czapki są wykonane z wysokiej jakości przewiewnej bawełny, która zapewnia wysoki komfort podczas użytkowania. Można je prać w pralce i prasować. Dostępna jest bogata rozmiarówka, co sprawia że czapka stabilnie trzyma się głowy. Część modeli występuje w kilku kolorach.

Sortuj według:
PO115 Ochronnik na brodę.
Wysyłka w 3 - 5 dni

28,46 zł netto

35,00 zł z VAT

S899 - Czapka szefa kuchni - 2 kolory - one size
Towar dostępny

10,41 zł netto

12,80 zł z VAT

CZCOOK-KITCHEN - Czapka kucharska typu Kitchen, 100% papier - uni
Chwilowy brak towaru

28,16 zł netto

34,64 zł z VAT

CASSIO czapka kucharska - Grzybek
Wysyłka do 14 dni

18,40 zł netto

22,63 zł z VAT

VOLANS - furażerka
Wysyłka w 48h

10,04 zł netto

12,35 zł z VAT

PA200 - FURAŻERKA REGULOWANA GÓRA Z PAPIERU PERFOROWANEGO.
Chwilowy brak towaru

39,19 zł netto

48,20 zł z VAT

CZPAP - CZAPKA PAPIEROWA
Chwilowy brak towaru

32,56 zł netto

40,05 zł z VAT

TOQUE czapka kucharska
Chwilowy brak towaru

39,51 zł netto

48,60 zł z VAT

Ilość stron: 1