Witamy!

Służymy poradami i pomocą, lubimy odpowiadać na pytania klientów. Do każdego sprzedawanego przedmiotu dodajemy gratis fachową poradę.

Nasz sklep to niskie ceny i najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów. To sprawi, że zakupy realizowane w naszym sklepie to czysta przyjemność. Życzymy miłych i udanych zakupów.

Sklep Kams - Pilotów 33
Sklep Kams - Pilotów 33

Zapraszamy do naszego drugiego sklepu.

Opolskej 12a w Krakowie

Realizujemy zamówienia na obszarze całego kraju i za granicą. Nasi klienci mogą liczyć z naszej strony na uczciwość, rzetelność i solidność.

Czym Się Zajmujemy

Oferujemy odzież specjalistyczną, buty, rękawice, środki ochrony głowy, słuchu, wzroku, sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości, sprzęt przeciwpożarowy. Oferujemy naszym klientom również odzież turystyczną (outdoor) i codzienną, aby umożliwić zakupy związane nie tylko z pracą, ale i z czasem wolnym.

Nasza Misja

Nasze artykuły mają zróżnicowane ceny, co sprawi, że każdy klient będzie mógł znaleźć coś dla siebie, na miarę swoich możliwości i oczekiwań. W stacjonarnym sklepie firmy KAMS istnieje możliwość sprawdzenia jakości, funkcjonalności oraz przymiarki wybranych artykułów BHP.

Nasza Historia

Firma KAMS istnieje na rynku od 1999 r. Jest dystrybutorem wysokiej jakości artykułów ochrony indywidualnej znanych i renomowanych firm marki DELTA PLUS, UVEX, URGENT, PROTEKT, COFRA, 3M, CERVA, REIS, ART-MAS, CONSORTE, PORTWEST, CAT, ARDON, ATLAS, STALCO.