Witamy !

 

Służymy poradami i pomocą, lubimy odpowiadać na pytania klientów. Do każdego sprzedawanego przedmiotu dodajemy gratis fachową poradę.

Nasz sklep to niskie ceny i najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów. To sprawi, że zakupy realizowane w naszym sklepie to czysta przyjemność. Życzymy miłych i udanych zakupów.

Sklep Kams - Pilotów 33
Sklep Kams - Pilotów 33

Zapraszamy do naszych dwóch punktów stacjonarnych.

Oba punkty zlokalizowane są w Krakowie. Pierwszy z nich znajduje się przy ulicy Pilotów 33, drugi natomiast przy ulicy Opolskiej 12a.
Poza sprzedażą stacjonarną realizujemy zamówienia na obszarze całego kraju i za granicą. Nasi klienci mogą liczyć z naszej strony na uczciwość, rzetelność i solidność.

Kams BHP

 

Kams BHP to znana oraz solidna firma z odzieżą i akcesoriami dla profesjonalistów! W bogatej ofercie znajdują się między innymi: odzież i buty robocze oraz różnego rodzaju akcesoria niezbędne w pracy. Nasza baza to ponad 100 000 pozycji produktów od 100 producentów! Wśród nich są znane marki odzieży roboczej premium, takie jak Stanley Snickers Workwear czy Strauss oraz renomowani producenci obuwia do pracy - m.in. Lotto, Caterpillar i Demar.
Narzędzia i wyposażenie w ofercie Kams BHP to oryginalne produkty światowych marek: 3M, Uvex, Krusse, Stalco i innych! W naszej ofercie dostępne są kolekcje męskie, damskie, a nawet produkty dla dzieci. Dzięki kilku sposobom szybkiej dostawy oraz łatwym zwrotom zakupy u nas zrobisz bezpiecznie, wygodnie i bez wychodzenia z domu. A jeśli wolisz przymierzyć produkty przed zakupem - żaden problem, zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Krakowie.

W Kams BHP stawiamy na profesjonalne doradztwo, dzięki czemu możesz liczyć na fachową pomoc w doborze produktów. Stale poszerzamy opisy produktów, abyś w jednym miejscu znalazł wszystkie niezbędne informacje. Na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiadamy telefonicznie lub mailowo. W Kams BHP masz gwarancję bezpiecznych zakupów i jakości premium - współpracujemy tylko z oficjalnymi dystrybutorami, a nasz asortyment to wyłącznie oryginalne produkty. Gwarancję bezpieczeństwa zapewnia między innymi certyfikat Rzetelna Firma, nie tylko dba o ochronę kupującego, ale pozwala też na zapoznanie się z autentycznymi opiniami innych klientów!

Czym się zajmujemy

Oferujemy odzież specjalistyczną, buty, rękawice, środki ochrony głowy, słuchu, wzroku, sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości, sprzęt przeciwpożarowy renomowanych firm marki DELTA PLUS, UVEX, URGENT, PROTEKT, COFRA, 3M, CERVA, REIS, ART-MAS, CONSORTE, PORTWEST, CAT, ARDON, ATLAS, STALCO.. Oferujemy naszym klientom również odzież turystyczną (outdoor) i codzienną, aby umożliwić zakupy związane nie tylko z pracą, ale i z czasem wolnym.

Nasza misja

Nasze artykuły mają zróżnicowane ceny, co sprawi, że każdy klient będzie mógł znaleźć coś dla siebie, na miarę swoich możliwości i oczekiwań.
W naszych stacjonarnych sklepach firmy KAMS istnieje możliwość sprawdzenia jakości, funkcjonalności oraz przymiarki wybranych artykułów BHP.

Możliwości

Poza możliwością zakupu na naszej stronie lub punktach stacjonarnych istnieje także możliwość współpracy. Oferujemy sprzedaż hurtową, specjalne warunki handlowe, korzystne ceny do dalszej odsprzedaży. Dodatkowo posiadamy własną drukarnię tekstyliów i hafciarnię, która umożliwia oznakowanie dla ciebie lub twojej firmy produktów ochrony indywidualnej i nie tylko.

Nasza Historia

 
  • 22 Lis 1999  

    Początek, wtedy zaczęła się nasza przygoda z artykułami BHP.

  •        1999  

    Jesteśmy głównym dystrybutorem Delty (dawnej PANOPLY) na małopolskę.

  •        1999