Koce ratunkowe


W Kams wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo. Nie tylko na terenie miejsca pracy, ale i w domu, podczas wyjazdów czy w sytuacjach awaryjnych. Dlatego chcemy zaprezentować ofertę koców ratunkowych – niezwykle funkcjonalnych produktów, które mogą uratować życie i zdrowie w wielu niespodziewanych sytuacjach. Sprawdź, dlaczego warto wyposażyć się w sprzęt tego typu.

Koc ratunkowy – Twój nieoceniony towarzysz

Koc ratunkowy to uniwersalny sprzęt, który powinien znaleźć się w zestawie pierwszej pomocy każdego z nas. To kompaktowy, lekki produkt, który w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia może pełnić wiele różnych funkcji. 
Czy to podczas wypadków, niebezpiecznych zdarzeń przy pracy czy wycieczek, koc ratunkowy jest nieocenionym narzędziem, które pomaga zachować ciepło, ochronić przed hipotermią lub przegrzaniem, a także może służyć jako sygnalizator dla ekip ratunkowych.
Zastosowanie specjalistycznej folii aluminiowej sprawia, że koc ratunkowy termiczny odbija do 90% ciepła ciała, chroniąc nas w sytuacjach awaryjnych przed skutkami ekstremalnych warunków.

Koc termiczny ratunkowy – ochrona i sygnalizacja w jednym

Nieocenioną funkcją koców termicznych ratunkowych jest ich zdolność do sygnalizacji. Jego srebrzysta powierzchnia jest łatwo zauważalna nawet z daleka, co jest kluczowe w sytuacjach, gdy potrzebujemy szybkiej pomocy. Czy to podczas wypadku w górach, na wodzie, czy w trudno dostępnym terenie – koce ratunkowe nie tylko chronią, ale także pomagają w skutecznym zasygnalizowaniu swojego położenia. W asortymencie sklepu Kams znajdziesz produkty renomowanych firm, takich jak Pk-Mot czy Vera.

Wielofunkcyjność i przenośność koców ratunkowych

Koce ratunkowe, jakie oferujemy, wyróżniają się nie tylko wyjątkową funkcjonalnością, ale również praktycznością. Są lekkie, kompaktowe i łatwo można je spakować do plecaka, torby medycznej, samochodu czy nawet kieszeni. Koc ratunkowy nie zajmuje dużo miejsca, a jego posiadanie może okazać się nieocenione podczas niespodziewanych sytuacji.

Gwarancja jakości i profesjonalnego doradztwa

W naszym sklepie Kams zawsze dbamy o jakość oferowanych produktów. Wszystkie nasze koce ratunkowe spełniają najwyższe standardy jakości i są sprawdzone pod kątem efektywności. Ponadto służymy profesjonalnym doradztwem w wyborze odpowiedniego produktu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy, że u nas znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności.
 
Sortuj według:
AKOCTERM - Koc termiczny - 160X200
Towar dostępny

6,37 zł netto

6,88 zł z VAT

Koc ratunkowy 160 x 210 cm.
Towar dostępny

6,67 zł netto

7,20 zł z VAT

Ilość stron: 1