Progi zwalniające, pachołki drogowe ostrzegawcze

W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi progi zwalniające, które znacznie poprawiają bezpieczeństwo na drogach poprzez skłaniania kierowców do zmniejszenia prędkości pojazdu, przede wszystkim w terenie zabudowanym, po którym porusza się wielu pieszych, w tym dzieci i osób starszych. W takich warunkach konieczne jest zachowanie najwyższej ostrożności, a takie elementy skutecznie powodują konieczność zwolnienia samochodu przed ustawiona przeszkodą. Wśród naszych propozycji znajduje się także praktyczny pachołek drogowy, który znajduje zastosowanie przy oznaczaniu miejsca przeznaczonego do wykonania dłuższych prac na trasie. Również kierowca może wyposażyć się w taki pachołek ostrzegawczy, aby zachować bezpieczeństwo własne i nie stwarzać zagrożenia dla innych użytkowników drogi w przypadku konieczności dodatkowego zabezpieczenia i oznaczenia miejsca wykonywania prac podczas nagłej awarii. Pachołek drogowy sprawdza się także jako znak wydzielenia przestrzeni w przypadku robót drogowych.

Pachołki ostrzegawcze - elementy wpływające na bezpieczeństwo ruchu

Pachołek drogowy to jeden z elementów infrastruktury drogowej, służący do informowania kierowców o warunkach na drodze. Są one wykonane z mocnego tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia oraz niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Pachołki mają zazwyczaj kolor czerwony lub pomarańczowy, dzięki czemu są dobrze widoczne nawet z większych odległości. Umieszcza się je w miejscach szczególnie niebezpiecznych, takich jak zakręty, odcinki drogi, na których występują problemy z widocznością oraz na terenie, gdzie prowadzone są prace drogowe.

 

Pachołek drogowy bywa też wykorzystywany do ostrzegania o niebezpiecznych sytuacjach na trasie. Może także pomóc w kierowaniu ruchem drogowym oraz wskazać kierunek jazdy lub czasowo zmienić organizację ruchu w przypadku prac drogowych. Ważną zaletą opisywanych elementów jest ich niewielka waga oraz poręczność, dzięki czemu mogą zostać szybko umieszczone na drodze w razie awarii. Takie akcesoria są również trwałe oraz odporne na korozję, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas. Na pachołkach znajdują się pasy odblaskowe, dzięki czemu całość jest widoczna nawet w nocy.

Pachołki drogowe i inne akcesoria dostępne w naszej ofercie

Zapewniamy szeroki wybór elementów infrastruktury drogowej, które mogą okazać się przydatne w wielu sytuacjach. Pachołek ostrzegawczy jest dostępny w kilku wielkościach, co pozwala na łatwe dopasowanie do swoich potrzeb. Mocne tworzywo sztuczne wyróżnia się elastycznością oraz wytrzymałością. W asortymencie znajduje się też uchwyt na pachołki drogowe, który pasuje do wszystkich wersji, niezależnie od ich wielkości. Posiada także dwa zaczepy na łańcuch, dzięki czemu umożliwia szybkie wygrodzenie obszaru. Takie elementy szczególnie sprawdzają się w pracach budowlanych, remontowych, montażowo-instalacyjnych oraz podczas budowy dróg.

 

Polecamy również dwukolorowe łańcuchy wykonane z polietylenu. Są one przeznaczone do użytkowania razem z pachołkami lub słupkami. Nadają się nie tylko do wygradzania terenu, ale także do ukierunkowania tłumu. Oprócz tego w naszej ofercie można znaleźć separatory ruchu wykonane z wysokiej jakości tworzywa HDPE. Stosuje się je do tymczasowego lub trwałego oznakowania i rozdzielania pasów. Ponadto zapewniamy szeroki wybór tablic kierujących U-21, które są przeznaczone do oznaczenia zwężenia pasa ruchu lub jego wydzielenia. Dostępne są też słupki drogowe, podstawy do słupków, złączki do łańcucha, kasety z taśmą na pachołek oraz stojaki ostrzegawcze informujące o mokrej podłodze.

 
Sortuj według:
Miękki pachołek drogowy - 50cm.
Towar dostępny

40,49 zł netto

49,80 zł z VAT

Miękki pachołek drogowy - 35 cm.
Towar dostępny

30,41 zł netto

37,40 zł z VAT

ROAD-PANAVI75 - road-panavi75 pachołek ostrzegawczy
Chwilowy brak towaru

61,42 zł netto

75,55 zł z VAT

HV20 - Znak ostrzegawczy mokra podłoga "Caution Wet Floor"
Wysyłka w 3 - 5 dni

30,41 zł netto

37,40 zł z VAT

Kaseta z taśmą na pachołek Starmark 3m.
Chwilowy brak towaru

58,90 zł netto

72,45 zł z VAT

ROAD-CONNECTOR - Uchwyt na pachołek z dwoma zaczepami na łańcuch.
Chwilowy brak towaru

11,28 zł netto

13,87 zł z VAT

KWZ-CONE_U21AB - Tablica kierująca U-21
Wysyłka do 30 dni po dokonaniu przedpłaty

88,14 zł netto

108,41 zł z VAT

TRAFFIC-POST-CON - Złączka do łańcucha.
Chwilowy brak towaru

10,57 zł netto

13,00 zł z VAT

KWZ-CONE_U1A - Słupek drogowy, prowadzący U-1a
Chwilowy brak towaru

29,88 zł netto

36,75 zł z VAT

ROAD-CHAIN - Łańcuch plastikowy dwukolorowy 25 mb.
Chwilowy brak towaru

99,51 zł netto

122,40 zł z VAT

KWZ-CONE_U21AB - Tablica kierująca U-21
Wysyłka do 30 dni po dokonaniu przedpłaty

88,14 zł netto

108,41 zł z VAT

Miękki pachołek drogowy - 75cm.
Towar dostępny

92,60 zł netto

113,90 zł z VAT

KWZ-BASE_U21 - Podstawa do słupków
Chwilowy brak towaru

49,54 zł netto

60,94 zł z VAT

Miękki pachołek drogowy odblaskowe pasy - 50cm .
Towar dostępny

62,93 zł netto

77,40 zł z VAT

KWZ-CONE_U21AA - Tablica kierująca U-21
Wysyłka do 30 dni po dokonaniu przedpłaty

88,14 zł netto

108,41 zł z VAT

JSP SŁUPEK DOMINATOR NEW - 50m
Chwilowy brak towaru

49,11 zł netto

60,41 zł z VAT

Miękki pachołek drogowy odblaskowe pasy - 75cm.
Towar dostępny

176,59 zł netto

217,21 zł z VAT

Ilość stron: 1