Buty ochronna - Jednorazowe

W obiektach takich jak szpitale, przychodnie, a nawet hale przemysłowe, konieczne jest — przynajmniej tymczasowe — zabezpieczenie właściwego obuwia przed czynnikami szkodliwymi. Jednorazowe ochraniacze na buty to sprzęt, który doskonale się do takich zadań nadaje. W naszej ofercie można znaleźć obuwie, które zabezpiecza użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Jednorazowe buty foliowe

Najprostszą odmianą obuwia ochronnego są buty jednorazowe, zwane też foliowymi. Zasada ich użytkowania jest bardzo prosta. Wyposażone są one w specjalną gumkę, dzięki której można je naciągnąć na obuwie właściwe. Buty te idealnie sprawdzają się w przypadku miejsc, w których istnieje ryzyko transmisji patogenów. Mowa tu oczywiście o szpitalach, przychodniach, specjalistycznych obiektach medycznych, a nawet laboratoriach.

Sprzęt do specjalistycznych zastosowań

W naszej ofercie można też znaleźć bardziej wyrafinowane worki ochronne na buty. Ich wyjątkowość polega na tym, że wyprodukowano je z polipropylenu. Oznacza to, że są one odporne nie tylko na działanie wody, ale też na różne czynniki chemiczne, w tym np. paliwo, smary, oleje itd. Oferujemy Państwu jednorazowe ochraniacze na buty, które doskonale sprawdzą się np. w trakcie wizytacji i kontroli na halach produkcyjnych.

Ochraniacze wysokie

Dość specyficznym elementem naszej oferty są wysokie ochraniacze na buty, które wykonane są ze specjalnego materiału o nazwie Tyvek. Jest on tworzywem uniwersalnym, które doskonale sprawdza się zarówno w kontekście ochrony przed wilgocią, jak i zagrożeniami chemicznymi i biologicznymi. Nasze ochraniacze foliowe na buty są na tyle wysokie (około 40 cm), że mogą one skutecznie chronić całą łydkę przed bezpośrednim działaniem różnych zagrożeń. Warto podkreślić, że są one spinane za pomocą paska, który zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Ochraniacze foliowe

Istotnym elementem naszej oferty są specjalne, wykonane z polietylenu ochraniacze foliowe na buty. W naszej ofercie występują one w dwóch wariantach: cienkim i grubym. Grubość warstwy ochronnej w ochraniaczu cienkim to zaledwie 0,04 mm. Mimo to folia ta idealnie nadaje się do zabezpieczenia otoczenia przed działaniem patogenów (np. w obiektach służby zdrowia). Grube osłony na buty sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje zwiększone ryzyko uszkodzeń mechanicznych folii ochronnej.

Osłony materiałowe

W naszej ofercie dostępne są również specjalne, materiałowe osłony na buty, które chronią użytkownika przed działaniem różnego rodzaju czynników i związków chemicznych. Warstwa materiałowa zapewnia również tymczasową ochronę przed działaniem wody, skutecznie chroniąc obuwie przed jej rozbryzgiem. Wszystkie nasze folie ochronne i buty jednorazowe są wykonane z materiałów antypoślizgowych i neutralnych elektrostatycznie (z wyjątkiem wewnętrznej części osłon materiałowych).

Reasumując, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom ochraniacze na buty, które zabezpieczą ich obuwie właściwe zarówno przed czynnikami biologicznymi, chemicznymi, jak i przed działaniem wody.

Sortuj według:
BFOL - Foliowe ochraniacze na obuwie - 41X17
Towar dostępny

11,40 zł netto

14,02 zł z VAT

SURCHPO Ochraniacze obuwia.
Wysyłka w 3 - 5 dni

37,84 zł netto

46,54 zł z VAT

MANCHBL Nałokietniki.
Wysyłka w 3 - 5 dni

17,41 zł netto

21,42 zł z VAT

SURCHPE - ochraniacze obuwia - 50 par.
Wysyłka w 3 - 5 dni

14,72 zł netto

18,11 zł z VAT

TYV-CS - Osłony na buty - długość - 40 cm.
Towar dostępny

45,45 zł netto

55,90 zł z VAT

TYV-CSSR - Osłony na buty.
Wysyłka w 48h

86,72 zł netto

106,67 zł z VAT

KRU-BFOLC - Ochraniacze na obuwie cienkie - jednorazowe - UNI
Towar dostępny

66,50 zł netto

81,80 zł z VAT

KRU-BFOLG - Ochraniacze na obuwie grube - jednorazowe - UNI
Wysyłka w 48h

39,78 zł netto

48,93 zł z VAT

BZ-FOL - Ochraniacze na obuwie - jednorazowe - 38x17
Chwilowy brak towaru

19,28 zł netto

20,82 zł z VAT

BFOL-BOX - Buty foliowe. - 41X17
Towar dostępny

13,24 zł netto

16,28 zł z VAT

Ilość stron: 1