Prądownice

W tej kategorii znajdziesz prądownice dla profesjonalistów z branży przemysłowej, strażaków i innych specjalistów, którzy każdego dnia stawiają czoła wyzwaniom i zagrożeniom. Dzięki naszym produktom, możesz zwiększyć skuteczność swojej pracy i poprawić bezpieczeństwo osób, które są pod Twoją opieką.

Prądownica – dlaczego warto ją mieć?

Prądownica wodna to urządzenie nieocenione w wielu branżach, które skutecznie pomagają w utrzymaniu czystości i porządku. Te niezwykłe narzędzia są niezastąpione zarówno w codziennej konserwacji i pielęgnacji, jak i w sytuacjach awaryjnych. Bez względu na to, czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy też jesteś odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa w dużych obiektach – prądownica to produkt, który zasługuje na Twoją uwagę.

Prądownice w obszarze technicznym i utrzymaniu obiektów

Zadbaj o doskonały stan techniczny i estetyczny swoich obiektów, korzystając z wydajności i precyzji naszych prądownic. Prądownica wodna to idealne rozwiązanie dla hoteli i innych dużych obiektów, gdzie wymagane jest szybkie i skuteczne czyszczenie powierzchni. Idealnie sprawdza się także przy pracach domowych i porządkowych. Potężny strumień wody usuwa zabrudzenia, osady i plamy, z łatwością radząc sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Nasze prądownice są łatwe w obsłudze i doskonale spasowane, co umożliwia szybkie i precyzyjne działanie bez męczenia użytkownika.

Prądownice w służbach ochrony i ratownictwie

Prądownice strażackie to nieodłączny element wyposażenia służb ratowniczych, strażackich oraz jednostek obrony narodowej. Wyróżniają się one wyjątkową mocą i wydajnością, umożliwiając skuteczne działania w sytuacjach awaryjnych
Prądownica strażacka, dzięki swojej niezawodności i wydajności, jest nieocenionym narzędziem, które pozwala na skuteczne działanie w sytuacjach kryzysowych. Ta specjalistyczna prądownica hydrantowa, z łatwością radzi sobie z dostarczaniem dużej ilości wody na znaczną odległość, co jest kluczowe w zwalczaniu pożarów, czy podczas innych akcji ratunkowych.
Zapraszamy do odkrycia pełnej gamy naszych prądownic, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. W katalogu znajdują się produkty marki Boxmet LTD. o potwierdzonej jakości. Niezależnie od specyfiki Twojej pracy, zarówno w sektorze usługowym, przemysłowym, jak i w służbach ratowniczych, znajdziesz u nas produkty, które przekształcą Twoje codzienne zadania w sukcesy. Zapraszamy do składania zamówień w sklepie Kams.
 
Sortuj według:
Prądownica typ 52
Wysyłka w 48h

57,75 zł netto

71,03 zł z VAT

Prądownica typ 25
Wysyłka w 48h

63,00 zł netto

77,49 zł z VAT

BX-PH - Prądownica hydrantowa DN 52. - 12 mm-13 mm
Towar dostępny

56,76 zł netto

69,82 zł z VAT

Ilość stron: 1