Odzież ochronna - T-shirt, polo

Pracodawcy coraz częściej decydują się na zakup odzieży roboczej dla swoich pracowników. Czasami jest to podyktowane czynnikami praktycznymi, a czasem wizerunkowymi. Niezależnie od powodu warto postawić na ubrania, które są wygodne, ułatwiając tym samym wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych. Częstym elementem stroju roboczego jest t-shirt i koszulka polo. Znaleźć można je w ofercie naszego sklepu internetowego.

Koszulki robocze w różnych stylach - t shirty robocze

Nasza oferta koszulek roboczych (t shirt) cechuje się dużą różnorodnością. Ubranie robocze ma przecież rozmaite zastosowanie. Osoby pracujące w sektorze usług, w którym ważny jest codzienny wygląd, mogą wybrać koszulkę typu polo. Jest ona bardzo wygodna, a jednocześnie elegancko się prezentuje. Koszulka polo zapewnia także swobodę ruchów. W naszym asortymencie znajdują się t shirty wykonane z siatki dżejserowej, która zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza i minimalne pochłanianie wilgoci. Sprawdzą się one w takich branżach jak budownictwo, rzemiosło, usługi czy logistyka. W sklepie nie mogło zabraknąć tradycyjnych koszulek bawełnianych, które cechują się uniwersalizmem. Są one dostępne z krótkim, jak i z długim rękawem. Do wyboru są również koszulki ostrzegawcze, zawierające paski odblaskowe. Są one wykonane z poliestru. Również ta odzież ochronna dostępna jest w wersjach z krótkim oraz długim rękawem. Są to niezawodne artykułu bhp, które zwiększają bezpieczeństwo pracownika w czasie wykonywanie obowiązków zawodowych.

Koszulki wysokiej jakości od Kams

Istnieje wiele powodów, aby zdecydować się właśnie na nasze koszulki robocze o różnych gramaturach. T - shirt są to produkty dobrej jakości, wykonane z odpowiednich materiałów jak bawełna, poliester czy siatka dżajserowa. Bawełniane ubrania, jak koszulka polo, są miękkie i przyjemne w dotyku. Wszystkie koszulki cechuje dobra oddychalność, dzięki czemu zapewniają maksymalny komfort. Ubrania cechują się także solidnością wykonania, niektóre z nich posiadają podwójne szwy. Będą one służyć przez długi okres czasu, nawet przy częstym użytkowaniu. T - shirt zapewnia one swobodę ruchów. Dużą zaletą koszulek jest również ich wysoka estetyka wykonania. Co ważne, nasza odzież robocza dostępna jest w wielu rozmiarach, krojach oraz wariantach kolorystycznych. Niektóre z nich zawierają paski i wzory. Oznacza to, że łatwo jest ją dobrać do własnego gustu czy barw danej firmy. Z kolei odpowiednio dobrane ubrania spełniają ważną rolę wizerunkową. Koszulki dostępne są w wersjach damskich, męskich oraz unisex. Zakup ubrań roboczych powinien być przemyślany. Warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność oraz wygodę. Jednocześnie powinny się one prezentować estetycznie. Nasz sklep oferuje szeroki wybór koszulek polo oraz t-shirtów. Cechują się one doskonałą jakością - pracownicy chętnie będą je nosić. Warto wspomnieć o ich atrakcyjnej cenie. Jak widać, zakup porządnej odzieży roboczej nie musi być dużym wydatkiem. Sprzedajemy ubrania jedynie renomowanych marek jak Portwest, ARDON, ASSENT, Cerva, Consorte, Delta-Plus, Malfini, STEDMAN, Rimeck czy R.E.I.S.
Sortuj według:
ST2000 - T-SHIRT męski 15 kolorów - S-4XL.
Towar dostępny

14,96 zł netto

18,40 zł z VAT

FEEDER T-SHIRT OSTRZEGAWCZY Z POLIESTRU
Chwilowy brak towaru

63,77 zł netto

78,44 zł z VAT

NAPOLI Koszulka t-shirt 3 kolory - S-3XL.
Towar dostępny

30,14 zł netto

37,07 zł z VAT

ST2100 - T-SHIRT męski 9 kolorów - S-5XL.
Towar dostępny

17,80 zł netto

21,90 zł z VAT

FR11 - Trudnopalny, antystatyczny T-shirt z długimi rękawami - 3 kolory - XS-5XL FR11 - Trudnopalny, antystatyczny T-shirt z długimi rękawami - 3 kolory - XS-5XL BESTSELLER
przechowalnia
FR11 - Trudnopalny, antystatyczny T-shirt z długimi rękawami - 3 kolory - XS-5XL
Towar dostępny Taniej -2%

161,79 zł netto

199,00 zł z VAT 203,67

AS21 - Antystatyczna koszulka polo ESD - 3 kolory - XS-3XL
Towar dostępny

98,65 zł netto

121,34 zł z VAT

ST3100 - polo damskie - 7 kolorów - S-2XL
Wysyłka w 48h

37,15 zł netto

45,70 zł z VAT

Neo 81-745 - Bluza robocza ostrzegawcza, z kapturem, 100% poliester
Wysyłka w 3 - 5 dni

123,58 zł netto

152,00 zł z VAT

RUDDER - T-shirt ostrzegawczy z długim rękawem 2 kolory - S-3XL. RUDDER - T-shirt ostrzegawczy z długim rękawem 2 kolory - S-3XL. WYPRZEDAŻ
przechowalnia
RUDDER - T-shirt ostrzegawczy z długim rękawem 2 kolory - S-3XL.
Wysyłka w 3 - 5 dni

75,37 zł netto

92,71 zł z VAT

Polo Jupiter - koszulka polo 2 kolory - S-3XL
Towar dostępny

32,78 zł netto

40,32 zł z VAT

ST3400 - koszulka Polo z długim rękawem.
Wysyłka w 48h

52,28 zł netto

64,30 zł z VAT

S477 - Koszulka ostrzegawcza polo - 2 kolory - XS-7XL
Wysyłka w 3 - 5 dni

54,73 zł netto

67,32 zł z VAT

Ilość stron: 10