Praca w ciężkich warunkach, m.in. w takich branżach jak przemysł, transport, logistyka, leśnictwo czy budownictwo, wymaga odpowiedniej odzieży, w tym oczywiście wytrzymałych butów. Istnieje ich kilka rodzajów, m.in. trzewiki robocze, które sięgają za kostkę. Obuwie ochronne świetnie sprawdzi się w okresie zimowym oraz wiosenno-jesiennym, zwłaszcza w przypadku osób pracujących na zewnątrz. W asortymencie naszego sklepu BHP znalazły się wysokiej jakości buty trzewiki, które pochodzą od renomowanych producentów, takich jak CAT, Cofra, R.E.I.S., Delta-Plus, Consorte, Cerva, Ardon czy Urgent.

Odporne i solidne trzewiki

Trzewiki robocze mają przede wszystkim za zadanie chronić stopy przed urazami oraz zapewniać bezpieczeństwo w miejscu pracy. Powinny być także wygodne, ponieważ służą do wykonywania wielogodzinnej pracy fizycznej. Buty robocze męskie jest to obuwie zaprojektowane w specjalny sposób, nadając się do kontaktu z gorącym lub wilgotnym podłożem, chemią czy kwasami. Buty mają liczne właściwości, m.in. wodoodporne, antyelektrostatyczne, antypoślizgowe. Mogą zawierać wstawki, które zapewniają lepszą cyrkulację powietrza. Wszystkie trzewiki robocze męskie dostępne w naszym asortymencie zostały wykonane z niezwykle trwałych materiałów, m.in. takich jak naturalna skóra licowa czy skóra bydlęca. W efekcie są one odporna na najróżniejsze szkodliwe czynniki.

Trzewiki robocze - skuteczna ochrona stopy

Buty robocze trzewiki zapewniają bezpieczeństwo, chroniąc stopę przed kontaktem ze szkodliwymi substancjami. Zapobiegają one również upadkom i urazom. Cechują się dużą przyczepnością. Są także odporne na uszkodzenia i wgniecenia. Posiadają antyprzebiciową podeszwę, dzięki czemu stopa jest odizolowana od niebezpiecznych materiałów jak np. gwoździe. Producenci zadbali także o to, aby trzewiki robocze były wygodne. Na ogół człowiek spędza w nich kilka, a czasem nawet kilkanaście godzin dziennie! Są więc miękkie wewnątrz i dobrze dopasowują się do stopy. Zawierają wyściółkę, która zapobiega otarciom, absorbuje pot i zapewnia cyrkulację powietrza. Tego typu obuwie znaczenie minimalizuje dyskomfort czy ryzyko dolegliwości bólowych związanych z wykonywaniem obowiązków zawodowych.

Buty trzewiki w różnych wersjach

Nasz sklep przedstawia rozbudowaną i bogatą ofertę, w której każdy pracownik może znaleźć idealne dla siebie trzewiki robocze. Buty mogą sięgać kostek lub wyżej. Każdy model ma swoje określone parametry i właściwości, które dopasować można do charakteru pracy. Obuwie dostępne jest w różnych rozmiarach. Cechuje się zróżnicowaną kolorystyką oraz wysoką estetyką wykonania. Mimo swojego roboczego charakteru, obuwie jest bardzo eleganckie. Dobrej jakości materiały sprawiają, że buty łatwo jest czyścić, dzięki czemu zawsze się dobrze prezentują.

Obuwie robocze od Kams

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkie osoby, które szukają sprawdzonych trzewików do pracy. W naszym sklepie znajdują się starannie wyselekcjonowane modele, które spełniają standardy BHP. To obuwie solidne, które spełni wszelkie oczekiwania. Jest dostępne w atrakcyjnych cenach w porównaniu z innymi sklepami. Zapewniamy bezpieczne zakupy, szybką wysyłkę oraz możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Najważniejsze jednak, że każdy model obuwia zapewnia bezpieczeństwo i wygodę, ułatwiając wykonywanie obowiązków zawodowych.
Sortuj według:

Delta-Plus

SAULT2 S3 SRC - skórzane buty robocze typu trzewik - 39-48
Towar dostępny

152,85 zł netto

188,00 zł z VAT

R.E.I.S.

BCL - buty robocze typu trzewik z kompozytowym podnoskiem - 39-47.
Chwilowy brak towaru

128,05 zł netto

157,50 zł z VAT

Portwest

FW10 Buty robocze trzewiki z podnoskiem - 35-51.
Towar dostępny

88,46 zł netto

108,81 zł z VAT

Ilość stron: 14