Kaski i hełmy ochronne - bhp, budowlane, czapko kask

Kask ochronny to jeden z najważniejszych elementów odzieży ochronnej. Stosowany jest zarówno na placach budowy, w kopalniach czy przez osoby pracujące na wysokościach. Hełm ochronny zabezpiecza kości czaszki oraz całą głowę przed urazami oraz niebezpieczeństwem związanym ze spadającymi przedmiotami czy uderzeniem o wystające elementy konstrukcyjne. Właściwie dopasowany spełnia swoja podstawową rolę, którą jest zapewnienia bezpieczeństwa.

Kaski ochronne składają się z trzech elementów: skorupy, więźby oraz paska głównego. Skorupa to zewnętrzna część nadająca kształt i w razie niebezpieczeństwa neutralizująca uderzenie. Z kolei więźba przylega bezpośrednio do skorupy i jej zadaniem jest amortyzacja otrzymanego uderzenia. Ostatnią składową, tworzącą kask budowlany jest pasek, który służy do regulacji i pozwala dopasować czapko kask do wymiarów głowy, a tym samym zmaksymalizować bezpieczeństwo.

Kask ochronny budowlany

W naszym sklepie kaski budowlane można zamówić bezpośrednio w oddziale stacjonarnym lub poprzez serwis internetowy. Zamówienia realizujemy na czas, zgodnie z przyjętymi zasadami. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie atesty spełniające wymagane normy. Korzystamy z usług znanych producentów takich jak: Panoply, 3M czy Venitex.

Produkty wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Kask bhp dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarach i wzorach, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru modelu najbardziej odpowiadającego jego potrzebom.

Praca w budownictwie, górnictwie czy hutnictwie należy do niebezpiecznych, ponieważ pracownik jest narażony na ryzyko urazów, związanych z wykonywaniem czynności zawodowych. Właśnie dlatego musi być wyposażony w specjalne środki ochrony osobistej, takie jak odzież robocza, rękawice i kask ochronny. Szczególnie ten ostatni ma ogromne znaczenie, ponieważ chroni głowę przed odpryskami, uderzeniami, upadkami czy urazami. Kaski ochronne to produkty pierwszej potrzeby, które zapewniają bezpieczne wykonywanie pracy w wielu branżach i zawodach.

Kask BHP - konstrukcja

Profesjonalne kaski ochronne są zbudowane z trzech elementów, a każde z nich pełni istotną rolę, wpływającą na ich funkcjonalność i bezpieczne użytkowanie. Skorupa jest zewnętrzną częścią kasku, nadającą mu odpowiedniego kształtu, a w sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu neutralizuje uderzenie. Drugim elementem kasku jest więźba, która przylega do skorupy i spełnia rolę amortyzatora w sytuacji gdy dojdzie do uderzenia w głowę. Ostatnią częścią kasku jest pasek podbródkowy, regulowany, który można dopasować do wymiarów głowy, a tym samym zminimalizować niebezpieczeństwo podczas upadku czy innego nieprzyjemnego zdarzenia.

Kask ochronny - oferta

Asortyment naszego sklepu z artykułami BHP obejmuje trwałe i wytrzymałe kaski, które idealnie się nadają dla pracowników budowlanych i energetycznych, górników, leśników i innych branż wykonujących prace w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia. W ofercie mamy szeroki wybór produktów, które cechują się ergonomiczną i funkcjonalną konstrukcją, są lekkie i komfortowe w użytkowaniu. Każdy hełm ochronny został wykonany z materiałów najwyższej jakości, takich jak, np. polietylen wysokiej gęstości, który jest odporny na uszkodzenia i na promieniowanie UV lub wytrzymały ABS. W ofercie mamy różne modele w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb.

Co wyróżnia nasze kaski ochronne?

Kaski budowlane to produkty specjalnie zaprojektowane do wymagających potrzeb współczesnych firm budowlanych, przemysłu, branży lotniczej, magazynowej, sektora spożywczego i rolniczego. Pośród wielu modeli znajdują się nowoczesne warianty o kształcie czapeczki Baseball, które zapewniają lepszą widoczność w pionie i można je nosić z daszkiem z przodu lub z tyłu, a także najlżejsze z dostępnych na rynku hełmy, które wyposażono w adapter do mocowania latarki czołowej oraz w wygodne okulary ochronne. Ciekawą propozycją jest kask budowlany, wyprodukowany w innowacyjnej technologii, który cechuje się imponującą wytrzymałością na wysokie i niskie temperatury.

Kaski budowlane i hełmy ochronne można zamówić w naszym sklepie internetowym BHP lub w oddziale stacjonarnym. Wszystkie nakrycia głowy BHP pochodzą od renomowanych producentów, posiadają niezbędne atesty i spełniają rygorystyczne normy.

Sortuj według:

Delta-Plus

ZIRCON I - hełm ochronny 7 kolorów.
Towar dostępny

23,66 zł netto

29,10 zł z VAT

Delta-Plus

BASEBALL DIAMOND V - hełm ochronny - 7 kolorów.
Towar dostępny

69,59 zł netto

85,60 zł z VAT

R.E.I.S.

KASPE - HEŁM OCHRONNY z tworzywa HDPE - 6 kolorów.
Towar dostępny

13,17 zł netto

16,20 zł z VAT

Delta-Plus

ZIRCON I - kask z paskiem czteropunktowym - 7 kolorów.
Chwilowy brak towaru

23,05 zł netto

28,35 zł z VAT

Delta-Plus

QUARTZ UP III - hełm ochronny - 6 kolorów.
Towar dostępny

47,07 zł netto

57,90 zł z VAT

Delta-Plus

AIR COLTAN - Czapka antyskalpowa (lekki kask) - 4 kolory.
Wysyłka w 48h

64,07 zł netto

78,80 zł z VAT

R.E.I.S.

UNIVER-KAS - hełm ochronny - 3 kolory.
Wysyłka w 48h

15,45 zł netto

19,00 zł z VAT

R.E.I.S.

BUMPCAPMESH - przemysłowy hełm lekki - 6 kolorów - 58-63
Towar dostępny

28,94 zł netto

35,60 zł z VAT

R.E.I.S.

KAS - hełm, kask ochronny - 6 kolorów.
Towar dostępny

23,09 zł netto

28,40 zł z VAT

Portwest

PS53 - Hełm Endurance do pracy na wysokości - 5 koloów.
Towar dostępny

80,98 zł netto

99,60 zł z VAT

R.E.I.S.

BUMPCAP - czapka ochronna twarda 7 kolorów.
Towar dostępny

28,94 zł netto

35,60 zł z VAT

R.E.I.S.

KAS-EVO3LINES - hełm ochronny czteropunktowy.
Towar dostępny

87,80 zł netto

107,99 zł z VAT

RESIN

RN-KAS-RES-3 - Hełm powietrzny typu "GRANIT".
Wysyłka w 48h

1 110,65 zł netto

1 366,10 zł z VAT

Delta-Plus

COLTAN - hełm lekki typu BASEBALL, 3 długości daszka - 3,5,7 cm.
Chwilowy brak towaru

41,23 zł netto

50,71 zł z VAT

3M

3M-KAS-SOLARIS - HEŁM OCHRONNY ABS (PELTOR) G3000 - 7 kolorów.
Towar dostępny

80,98 zł netto

99,60 zł z VAT

Delta-Plus

GRANITE PEAK - HEŁM OCHRONNY - STYLU GÓRSKIM - 3 kolory.
Wysyłka w 48h

137,40 zł netto

169,00 zł z VAT

Portwest

PW55 Hełm Endurance z wizjerką - 4 kolory.
Wysyłka w 3 - 5 dni

58,70 zł netto

72,20 zł z VAT

Portwest

PV54 - Hełm ochronny przemysłowy Peak View Plus - 8 kolorów.
Wysyłka w 3 - 5 dni

67,48 zł netto

83,00 zł z VAT

Portwest

PW54 Hełm Endurance Plus (MM) - 4 kolory.
Wysyłka w 3 - 5 dni

58,70 zł netto

72,20 zł z VAT

JSP

KAS-EVO2 - hełm wentylowany - 6 kolorów.
Wysyłka w 48h

24,39 zł netto

30,00 zł z VAT

Portwest

PW97 Hełm wspinaczkowy - 3 kolory.
Wysyłka w 3 - 5 dni

47,24 zł netto

58,10 zł z VAT

Ilość stron: 4